| adriangabor92 a întrebat:

Ce soft imi trebuie ca sa pot seta nokia 2730 sa mi se salveze direct pe card? De unde fac rost de acel soft? Vand calculator lcd cu 10 milioane nou.Adresa de e-mail adi_gabor92@yahoo.com. Nr de telefon: 0727914543. Mai negociem si pretul daca vrei. Daca bag softul acela il voi putea seta ca sa mi se descarce direct pe card?

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> teminale mobile -> Nokia, sigur o sa gasesti acolo ce ai nevoie;)