| adriangabor92 a întrebat:

Cum imi setez sa mi se descarce direct pe card poze, melodii cand le iau prin Bluetooth la telefonul nokia 2730? Astept raspuns pe adresa de e-mail adi_gabor92@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Misha_1025 a răspuns:

In momentul in care telefonul a receptionat un mesaj prin bluetooth automat telefonul iti cere unde sa salvezi sau daca nu, atunci seteaza telefonul unde sa salveze mesajele sosite prin bluetooth. Daca nu ai optiunea asta atunci inseamna ca telefonul e contrafacut sau a fost "reciclat" sau du-te la un dealer sa-ti bage softul care trebuie. Succes!

| crissx a răspuns:

Salut Adi! Pai, atunci cand intri in telefon, prin bluetooth nu poti intra direct in card. El te duce la fisierele telefonului, printre care, un "fisier" este al cardului.Stiu ca e cam enervant ca si eu am nokia... dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa imi sal veze melodiile si pozele pe card

| laurentiu_5723 a răspuns:

Id-ul meu daniela_nele