| BAZy a întrebat:

Ce spuneti sunt bune de cumparat?tonguerocesor Intel Celeron IvyBridge G1620 2.7GHz, 55W, Memorie Elixir SODIMM 4GB DDR3, 1333MHz, Placa video MSI ATI Radeon HD6450, 2GB DDR3, 64bit,?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o configuratie buna dar o placa video cu GDDR5 ar duce aproape orice joc pe detalii medii/high. Procesorul e bun, doar 5% din jocuri stiu sa se foloseasca de mai mult de doua nuclee.

4 răspunsuri:
| MikeZG a răspuns:

Da, sunt bune.

| SpecialistIT a răspuns:

Memoriile sunt de laptop, nu merg pe sistemul ala. Placa video este de cea mai proasta calitate, iar procesorul e slabut.
Ce buget maxim ai?

| xBro a răspuns:

Sunt bune.

| dikaaa a răspuns:

Procesor cam mic in rest binisor ai putea sa cumperi