| BAZy a întrebat:

Scuzati-ma daca spun prostii! Ar functiona jocuri precum seria Assasin's Creed sau Prototype... pe :Memorie Elixir SODIMM 4GB DDR3, 1333MHz, Placa video MSI ATI Radeon HD6450, 2GB DDR3, 64bit, Procesor Intel Pentium Dual Core SandyBridge G630 2.7GHz? (FUNDA)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AC2 cred ca iti va rula si cu cateva setari pe mediu ( se poate si high dar nu sunt sigur ) pe o rezolutie micuta cu frame-uri ok. AC3 deja cere multisor iar Sleeping Dogs iarasi, dar nu ma pronunt, se poate sa ruleze bine la setari minime.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AC1 si Prototype iti merg la maxed out. Jocuri mai noi, se poate, dar nu toate.

| BAZy explică (pentru anonim_4396):

JOcurile mai noi gen AC2 sau AC3...Sleeping's Dog's ar merge macar la minim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BAZy):

AC2 cred ca iti va rula si cu cateva setari pe mediu ( se poate si high dar nu sunt sigur ) pe o rezolutie micuta cu frame-uri ok. AC3 deja cere multisor iar Sleeping Dogs iarasi, dar nu ma pronunt, se poate sa ruleze bine la setari minime.