| Pisicatttrgbg a întrebat:

Ce ști alege între Samsung S8 sau Samsung A50? Nu știu pe care sa mi-l iau, as dori plusuri și minusuri

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Salut uite aici diferentele personal te sfatuiesc sa mergi pe linia S si sa nu te bagi pe prostiile astea cu A, J, sau toate chestiile astea sunt telefoane facute intre generatii de aceea daca ti se strica un a50 ai prefera sa-l arunci decat sa-l repari si plus de asta piesele sunt mult mai scumpe(in mare service-ul gsm nu prea aduc piese originale la aceste modele) in schimb la s8ai garantia ca este de durata si te poti mandri ca ai un telefon de generatie noua! de aceea si preturile sunt mai mari pentru cele A, J scad foarte mult in pret cum apare unul nou happy

3 răspunsuri:
| deviler a răspuns:

Depinde ce preferințe ai tu
Diferențele ar fi câteva
S8 ecran 4k vs A50 1080p
S8 este rezistent la apă A50 nu
S8 usb 3. 1type c vs 2.0
Sunt mai multe
Ți-am scris doar catevat să îți dai seama
Am avut s8 dar dacă ar fi să aleg intre cele două aș alege A50, baftă!