| thelowe a întrebat:

Ce stiti despre Htc-uri? eu as vrea sa imi iau un Htc wildfire si nu stiu, se strica repede/zgarie? nu stiti cum se aude muzica si daca poate face poze noaptea(cu blit)?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Am Wildfire. Normal că, dacă dai cu el de pământ, o să pățească ceva, că doar nu e Nokia 3310 thinking E relativă treaba cu stricatul, trebuie să ai grijă de el. Dar e un telefon destul de rezistent, pot să spun.

Muzica se aude ca dracu în difuzor, e slab. Dar în căști se aude epic. Are bliț, 5 MP și alte chestii de-astea. Ți-l recomand.

| thelowe explică (pentru TeoPT):

Multumesc

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns (pentru thelowe):

Daca cauti destul, gasesti. Crede-mawinking

12 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite un sfat. decat sa dai banii pe un HTC wildfire, mai bine ai cauta un Sony Ericsson xperia mini. Este superior din orice punct de vedere fata de HTC.

| zăGhost a răspuns:

Mie mi se pare ca e un telefon bun. Are camera de 5 MP [are si blit], rezista bateria, are suficiente aplicatii, muzica se aude ok la casti. thinking
Eu l-am scapat urat pe jos, ecranul e intact, dar telefonul s-a zgariat un pic pe margine.
De stricat nu mi s-a stricat pana acum, dar e drept ca nu il am de foarte mult timp.
Acum... depinde ce cauti tu la un telefon.
Bafta la ales! happy

| thelowe explică (pentru zăGhost):

Castile si usb faceau parte din pachet? si cardul? s-au separat?

| zăGhost a răspuns (pentru thelowe):

Din cate imi amintesc, doar castile erau incluse in pachet.

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Mai un iti iei un Iphonelaughing si ai terminat cu toate complicatiile astealaughing

| thelowe explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Doar ca iphonul e mult mai scump tongue

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns (pentru thelowe):

Mai daca cauti, poti sa iti cumperi si second...eu asa l-am luat si merge super

| thelowe explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Cat ai dat pe el?

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns (pentru thelowe):

Am un 3g si am dat 4 milhappy, in stare perfecta

| thelowe explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Ai fost norocos...de unde? daca se poate stii