| croix a întrebat:

Hei! Doresc nişte păreri despre HTC Wildfire S Black şi vreau să ştiu exact dacă, de exemplu, Instagram poate fi instalat, am înţeles cum că nu prea sau mai greu. Sau, de exemplu, aş putea alege HTC Desire C in defavoarea lui Wildfire S chiar daca nu are bliţ?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

HTC Wildfire S A510e este mai performant - vezi comparaţia la linkul :
http://www.smartprix.com/......91_139.php

Are sistem de operare Android 2.3, deci ar TREBUI să meargă o versiune mai veche de Instagram ( versiunea 3.0.0 )!