| Tzigaret a întrebat:

Ce studii sau cursuri trebuie pentru a intra la service gsm reparatii telefoane/tablete?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gradinita + proba de munca.

| Frank51 a răspuns:

Nu există nici studii și nici cursuri pentru așa ceva, poți intra fără absolut nimic, doar să ai îndemânare și experiență.

| Tzigaret explică (pentru Frank51):

Pai si cum dobandesc acea experienta?

| Florian80 a răspuns (pentru Tzigaret):

Angajandu te!

| Frank51 a răspuns (pentru Tzigaret):

Păi dacă îți place să faci chestia asta, nu ai experimentat încă? Nu ai desfăcut niciun telefon să îi schimbi o baterie, un display?

| Florian80 a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie studii cat mai.mult experienta si nu in ultimul.rand o mica...recomandare?

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu cred ca merge cineva cu facultate acolo. Trebuie doar sa fii pasionat și bun in ceea ce faci.