| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Stiti in orasul Hunedoara un service bun de reparatii telefoane?

Am probleme cu bateria la telefon.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria o poti schimba si tu, depinde de telefon.
Un service este un service, in cazul tau. Mai bine te-ar interesa unde ar fi mai ieftin ca pret si ca manopera.

| cristi202 a răspuns:

Pentru aia nu îți trebuie un service bun. O baterie oricine știe să schimbe

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru DracuIa):

Eu nu am zis că nu la service. Am zis că nu la un service bun. E o diferență. Pentru că răspunsul meu include orice service. Așa zic și eu, ca tine, indicat e sa se facă în service. Dar merge la oricare

| darrio2007 a răspuns (pentru cristi202):

Corect.