| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

Ce sunt gadgeturile? big grin Funda.

Răspuns Câştigător
| NelaNelutzaaa a răspuns:

Bara laterală Windows este o bară lungă, verticală, afişată pe latura desktopului. Aceasta conţine miniprograme denumite gadgeturi, care oferă rapid informaţii şi furnizează acces simplu la instrumentele utilizate frecvent. De exemplu, gadgeturile se utilizează pentru a afișa o expunere de diapozitive imagini, pentru a vizualiza titluri de știri actualizate permanent sau pentru a căuta persoane de contact. Funda? :* :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreeamihele a răspuns:

Obiect mic, ingenios construit, de valoare și utilitate neînsemnată.

| NCN a răspuns:

Un fel de prototipuri din cate stiu care o sa apara pe piata un pic mai incolo deci tehnologie tata... aparatura moderna bafta.