| WeAreSmart a întrebat:

Gadgeturile ocupa multa memorie in PC? fara gadgete computerul merge mai repede?

Răspuns Câştigător
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Da, gadgeturile ocupa memorie ram, destul de multa, daca le inchizi, s-ar putea sa observi o oarecare schimbare

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Sigur ca da ele franeaza foarte mult PC-ul mai ales atunci cand faci tur on adica cand al pornesti. Daca computerul e ceva mai slabut va trebui sa-l astepti binisor pana se va deschide

| fuzzer a răspuns:

Da iti ocupa multa memorie,aici depinde de cat ti-e hardu,si cata memorie RAM ai,daca ai putina, si-ti merge greu cu gadgeturile respective, atunci ar trebui sa scapi de ele, ca sa-ti mearga PC mai bine, mult succes!