| Seby80 a întrebat:

Ce tabletă îmi recomandați la prețul maxim de 1900lei?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Asus = tableta + design super tare + OS optimizat + hardware bun.

Eu am un Asus Transformer TF101 si sunt multumit de ea, nu se blocheaza, merge bine, tine mult bateria, arata foarte bine (are o margine de metal, si spatele este facut dintr-un plastic placut la atingere), are un ecran multitouch (cu 10 puncte) de 10.1 inch.
Nu mai intru in detalii.

Ti-as mai recomanda un Asus Transformer Prime daca vrei Quad-core.
http://eee.asus.com/eeepad/transformer-prime/features/

2 răspunsuri:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Apple, Samsung, Samsung Galaxy Tab [asa am si eu e foarte buna, eu am luat-o cu 1350 lei, dar acum nu stiu cat e]

| BlackDream08 a răspuns:

Samsung galaxy tab 10.2