| alinma a întrebat:

Ce tableta imi recomandati sa imi iau? Pana in 1200 de lei

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Asus google Nexus 7. Ia de pe pcgarage sau telefonultau.eu pentru ca e mai ieftin cu 200 de lei fata de eMAG

| sltlp a răspuns (pentru hp8510p):

Is mai ieftine deoarece e varianta veche, cu tegra 3. Asta are un gpu de cel putin 3-4 ori mai performant, ram dublu, cpu mai performant ecran full hd si nu numai.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nexus 7 varianta 2013, cu cpu qualcomm quad-core; 2gb ram si nu numai. Android 4.3 plus alte avantaje:
http://www.emag.ro/......DST8XBBBM/

| al3xander a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110. eu am una de vreo 2 ani aproape si sunt foarte multumit de ea.

| winer98 a răspuns:

Recomand Nexus 7 e cea mai apreciata tableta de 7 inch are nVIDIA tegra 3 un cip grafic foarte bun.

| geani444 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 este super am de 1 an jumatate si imi place foarte mult