| Parkmin a întrebat:

Ce tableta imi recomandati de 10.1 inch care sa coste pana in 1200 lei max.As vrea sa tina bateria si sa nu se blocheze.

9 răspunsuri:
| Parkmin explică (pentru sltlp):

Am auzit ca Samsung galaxy tab nu e buna...

| sltlp a răspuns (pentru Parkmin):

De ce nu? Unde ai auzit?

| Parkmin explică (pentru sltlp):

Ceva review de la mobilissimo spunea ca are lag in jocuri

| sltlp a răspuns (pentru Parkmin):

Neinteresant, in special daca e din partea lor. Orice tableta la banii astia+10.1 inch nu o sa fie 100% perfecta in absolut toate jocurile doar...

| sltlp a răspuns (pentru Parkmin):

DIfera procesorul si gpu-ul. Ca sa nu mai zic de banda de la ram. Prin urmare, http://bit.ly/1nrNCUk este mai performanta. Nu inteleg insa de ce cei de la eMAG aproape le amesteca pe cele doua, punand la instrumentul de selectie la culori produse mult diferite...

| mgtow a răspuns:

Asus, HP sau Apple.