| DANMT a întrebat:

Ce tableta sa imi cumpar? Sunt student la fac. de info si am nevoie de o tableta cu care o sa pot lucra atat la scoala cat si in utilizarea obisnuita a unei tablete, precum jocuri. (pret intre 800-1300 lei )

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tableta la facultatea de info este absolut inutila. Tu ai nevoie de un laptop ca doar nu ai sa te apuci sa programezi pe tableta

| owneriest a răspuns:

Galaxy tab sunt foarte bune si nu au lag, dar te sfatuiesc sa cauti Nexus(sunt facute special de google si functioneaza perfect si fara lag)sunt cele mai bune si ieftine
funda?