| Sldushsh a întrebat:

Ce tastatură să aleg dintre Redragon Varuna Black sau Logitech g213?

7 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Buna! Ambele tastaturi sunt bune, dar depinde de preferințele tale. Dacă preferi o tastare mai precisă și mai rapidă, fiind una mecanica, atunci Redragon Varuna Black ar fi o alegere bună. Dacă preferi o tastare mai silențioasă și mai confortabilă, atunci Logitech g213 ar fi o alegere bună.

| Sldushsh explică (pentru newaccountbye):

Te rog lasă ChatGPT in pace.

| newaccountbye a răspuns (pentru Sldushsh):

Eu încerc sa te ajut doar si tu îmi zici ca folosesc inteligenta artificiala. Și ca sa poți dormi liniștit, doar am căutat pe google informații despre ambele tastaturi. Dacă încerc sa ma exprim frumos in scris, asta nu înseamnă ca ma folosesc de un robot.

| newaccountbye a răspuns (pentru Sldushsh):

Lasă și tu senzorii magazinelor in pace sau camerele de supraveghere, TE ROG happy

| newaccountbye a răspuns:

Atât poți? laughing
Vezi ca sunt fata și se pare ca suntem de aceeași vârsta, but "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and i'm not sure about the former" -Albert Einstein, ca tot folosiseși tu mai demult acest citat. Te rog, fă ceva cu limbajul tău ca nu are sens happy

| Sldushsh explică (pentru newaccountbye):

Patetic.

| newaccountbye a răspuns (pentru Sldushsh):

Știai că.
Cuvântul,, patetic" înseamnă, de fapt, plin de patos"?
Dar este folosit în mod incorect, de cele mai multe ori, de niște persoane ca tine, cu sensul de „penibil, jalnic". :/
Cauza este influența limbii engleze unde cuvântul cu o pronunție asemănătoare,,, pathetic", are sensul de,, jalnic"

Keep going bro. laughing