| n0name a întrebat:

Ce telefoane aveti?
Eu am un nokia 7310 supernova...tongue

Răspuns Câştigător
| theo7frumusik a răspuns:

Buna! Eu am un nokia 7210 supernova, este la fel de bun, doar ca are tastele mai putin incete big grin. theo

23 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Acum E50 si 1200.
Am avut luna asta N95, N96, N82, dar am renuntat pentru laptop. happy

| Brotacelu a răspuns:

De ce intrebi? daca zic ca am un nokia 3210 e vreo problema?
sau ti-a luat mamica sau taticu de curand telefon si veri sa te "dai mare" cu el.

O intrebare de tot rahatu ...pa

Ps: ca sa nu mori de curiozitate am u nsamsung U600 pe care nu cred ca o sa il schimb prea curand... ma multumeste

lolita
| lolita a răspuns:

Nokia N75, samsung Armani si inca doua nokia. tongue

| M.madallina a răspuns:

Am un nokia 6500 slide

| alex_7264 a răspuns:

Iphone 3g 16gwinking

| kaleb2006 a răspuns:

Eu am un nokia 3310... amintire de la bunicu

Răspuns utilizator avertizat
| princess a răspuns:

Nokia n81

| danyyyel a răspuns:

Eu am un Sonyerrcisson K800i si il am de 5 ani si inca il voi pastra mult timp cu o cartela de 4 Gb ce mai trebuie?
Cum a spus bratacelu..." o intrebare de tot ^^"...

| Orannginna a răspuns:

Nokia 6300. Si optez intotdeauna pentru aceasta marca. happy

| viorel13 a răspuns:

Nokia 5200 si 5310

| mikey a răspuns:

Uite nu vreau sa te critic, dar asa sui si la colegii tai ca ai tu nu stui ce telefon? In primul rand nu te-a intrebat nimeni ce tefon ai.Si in al doilea rand daca te aude cineva o sa rada de tina pentru.ca te lauzi.Scuza-ma o spun pentru.binele tau.
si auzi avem o colega asa de mare era ca are ea un telifon si deja copii au ignorat-o pentru. ca cred ca la nimeni nu-i place ca sa te lauzi. Bun dar totusi pot sa spun ca i frumos.
papa

| Babushka a răspuns:

Hi h.si eu tot nokia 7310 supernova amlaughing:*

| RappK a răspuns:

Un nokia 2700 clasichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am samsung s 5320happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul fix nu se punebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@brotacelu
De unde stii ca nu il va avea?raised eyebrows
Nici eu nu am crezut ca voi avea vreodata telu care il am acumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lolita-imi imprumuti si mie un telefon de-al tau? iti dau si eu fixul meubatting eyelashes... ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K610i rosu

| Grimalkin a răspuns:

Am un iphone si un samsung sgh-j770 happy

| alecs89 a răspuns:

Am un nokia 6303

| toxikdrug a răspuns:

Eu am Nokia 7373 rozlove struck
I likeee... L-am luat acum 2 ani...la un pret foarte mare.insa acum e de 2 ori mai mic(pretul) laughing