| Jko4r a întrebat:

Ce telefoane mi-ati recomanda cu touch screen? Voi ce telefoane aveti? M-ar interesa un smartphone. Dau funda+vot!

7 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Daca vrei un smartphone cu ecran mare si scump Samsung Galaxy S II. Daca vrei un smartphone cu un pret accesibil Samsung Galaxy S I9000. Spune si ce buget ai. Un telefon iar ieftin si destul de bun este Samsung Galaxy Mini.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pana nu spui care e bugetul tau nu te putem ajuta.
Un Samsung galaxy s2 cumparat nou si garantie din regie costa cam 1400-1500 ron.

| elenyss a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s 2, sunt foarte multumita de el si nu regret ca am renuntat la iphone.

| AlQaeda a răspuns:

Poi eu am un Htc Hero,
ti-as recomanda Samsung Galaxy s, S2, Htc Sensation, Samsung Wave, sau din categoria Iphone

| tesss a răspuns:

Eu pasta il am l-am scapat de 20.000 de ori su nu are nimic uite un like este pe Orange http://www.google.ro/......tp?/imgres ma rog sunt fata daca esti baiat http://www.google.ro/......tp?/imgres paa

| even a răspuns:

LG GC 900. E cel mai ieftin smartphone cu camera de 8 Mpx, face poze mai bune ca Samsung Galaxi. Costa aprx. 200E. Doar de pe net sau din alte tari il poti cumpara.

| lucY_6322 a răspuns:

Eu am un Nokia c6...sunt foarte multumit de el.e aproximativ 1100 lei