| Cristian3see a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa aleg intre Orange nivo si Nokia Lumia 520? Care dintre aceste telefoane tine mai mult bateria?! Care se misca mai bine?! care laggeaza mai >putin?! cele mai bune raspunsuri si pareri au funda!

Răspuns Câştigător
| AdrianL a răspuns:

Eu zic ca Nokia Lumia 520 e mai bun, desi amandoua telefoanele au cam aceleasi specificatii.Lumia are WP8 si Orange nivo are android 4.1.2.Din experienta mea Windows phone se misca mult mai bine si are o interfata atragatoare.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai la toate intrebarile, araspunsul e lumia.

| Alexxandruxx a răspuns:

As alege Nokia Lumia 520. Am inteles ca se misca super bine si chiar e bun.

| Lionbeats a răspuns:

Eu am Nokia lumia 520 si se misca foarte bine.Am observat ca la android dupa ce iesi din Magazin Play, telefonul face lag mare.La windows o sa gasesti foarte putin lag in sistem.