| anonim_4396 a întrebat:

La acest telefon care e taxa la abonametul lunar? Trebuie sa platesc ceva cand il achizitionez la contract nou? https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-hi ro
Care ar fi mai bun NOKIA LUMIA 520 sau ORANGE HIRO ma gandeam pentru gaming ect., bateria cat tine? Dau fundita! Multumesc!

1 răspuns:
| sufletdeing3r a răspuns:

Depinde ce abonament iti alegi. Daca alegi abonamentul Cangur 12 o sa mai platesti 73 de euro pentru telefon, iar abonamentul lunar va fi de 12 euro pe luna. Si da, e bun pentru jocuri!