| monica7666 a întrebat:

Ce telefon bun de aprox 700-800 lei imi recomandati? As vrea ceva ce are acces la baterie.

Răspuns Câştigător
| awsaasasaa a răspuns:

Huawei P8 Lite am eu. A costat in jur de 800 lei cand mi l-am luat in vara. Sunt multumita de el( si in mod special de camera)

De precizat este faptul ca a inceput sa imi ruleze destul de incet din cauza memoriei incarcate. Dar pana inainte functiona f bine happy

11 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Deci tu vrei ca sa sa ii poti schimba bateria vreodata daca ai nevoie? Oricum, bateria daca vrei sa o schimbi vreodata te costa, fie ca este removable sau non-removable.

Aici poti sa iti selectezi cum vrei tu telefonul: http://www.emag.ro/......ricedesc/c
Iti recomand pe asta: http://www.emag.ro/......D70FQ2BBM/ chiar daca depaseste cu 10 lei cei 800 de lei.
Aici gasesti mai multe detalii despre el: http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3s_prime-8250.php

| monica7666 explică (pentru anonimg):

Unde pot sa il gasesc in magazin? La altex, flanco?

| anonimg a răspuns (pentru monica7666):

Îl poti comanda direct de pe site-ul emag.ro
Nu trebuie decât să iti faci cont pe site si poti plăti când produsul ajunge la usa casei tale. Transportul nu trebuie să te coste mai mult de 30 lei. Eu am comandat de la ei si e firma serioasa.

| monica7666 explică (pentru anonimg):

Nu prea cumpar online...e mai sigur din magazin

| CPAElites a răspuns (pentru monica7666):

Ce te face sa crezi ca e mai sigur sa-l cumperi din magazin?
Ti-e frica ca cei de la eMAG iti vor trimite o piatra in loc de telefon? rolling on the floor
Ce mentalitate de taran ai.

| monica7666 explică (pentru CPAElites):

Eu zic saiti masori vorbele. Cred ca stiu ce vorbesc si de ce nu cumpar online. Tu esti taran ca nu stii sa iti masori vorbele.

| CPAElites a răspuns (pentru monica7666):

Pai spune de ce nu vrei sa cumperi online!
Sunt curios laughing

| anonimg a răspuns (pentru CPAElites):

Nu trebuie sa-i raspunzi asa. Sunt multi oameni care se gandesc de mai multe ori daca sa cumpere online sau nu. Si eu mi-am cumparat online doar atunci cand un prieten facea asta de multa vreme. Altfel poate ca nici astazi nu as fi comandat ceva online.

| monica7666 explică (pentru CPAElites):

Nu cred ca trebuie sa ma justific in fata ta. Fiecare stie de ce afirma ceva.

| HardCore7750 a răspuns:

Samsung Galaxy xCover 3
Rezistenta, atat.

| AlexGabrielASC a răspuns:

Un Samsung Galaxy A5, dar nu modelul de 2016 ca ala e mai scump. Ambele merg foarte bine!