| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce telefon cu touch screen sa-mi iau?

Eu m-am gandit la iPhone 4, insa am auzit ca ar avea ceva probleme cu semnalul.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU ARE stai linistit! am de 7 luni IPhone 4 si nu are nici pa dracu! Nu pierde nici semnal nimic... poate iti gasesti alb! Succes in ideea ta!

| SăcsyLlamă a răspuns:

Depinde. LG Cookie, Samsung Corby, Samsung Galaxy, iPhone etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat Nokia n8 acum 2 saptamani si mi-a trecut prin mana si un iphone4 si galaxyS, dar Nokia e pe departe cel mai bun, poate la partea de procesor ar fi mai slabut, in rest semnal, baterie, optiuni e mult peste cele 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Nokia x6 este mai mult decat rezonabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg kp500 iti recomand are camera de 3. 2 megapixel.Succes

| GirlWonder a răspuns:

Nu are nici o problema, functioneaza perfect. (am iPhone 4)

| kEnT09 a răspuns:

Un telefon bun si la pret rezonabil e Samsung S5230 STAR :X:X:X:: e f misto. am cumparat si eu unul acum cateva luni si sunt foarte multumit de el. dar ma rog e alegerea ta.