| Cap0ne a întrebat:

Nokia N9, Samsung Galaxy S III sau iPhone 4s? Si De Ce?happy
Funda happy.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S III.
E clar ca este foarte performant si foarte foarte rezistent!

| ZeHelp a răspuns:

Nokia N9 as alege pentru. rezistenta sa formidabila, Samsung Galaxy S3 pentru. performantele sale si iPhone 4S doar ca sa le arat celorlalti ca imi permit un gunoi la 200 de dolari big grin.

| AndreiDr a răspuns:

SIII e mai nou.
Eu imi cumpar Nokia 808 pureview cand apare, are camera de 41 de megapixeli. da ai citit bine 41.
Mai asteapta o luna big grin

| sensationn a răspuns:

S.G.S III > Ptc se misca mai bine ca aman2, camera bunaa..performanta.b-).laughing

| butterfly09 a răspuns:

Samsung galaxy s III ...are un procesor destul de bun zic eu ...rezistentr la apa si praf si camera de 8 mg.