| TraficantaDeNutella a întrebat:

Ce telefon este mai bun decat Samsung Galaxy Mini?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar care nu este mai bun. Orice telefon cu procesor mai puternic decat 800 mhz este mai bun ca mini

| darrio2007 a răspuns:

Dar Mini ce are? Raportul calitate-pret este foarte bun.

| TraficantaDeNutella explică (pentru darrio2007):

Nu ii asta faza. O prietena si-o luat Samsung Galaxy Mini si se da mare ca are cel mai tare telefon. Si parintii mei au vazut asta si au fostd e acord sa imi ia un telefon nou

| darrio2007 a răspuns (pentru TraficantaDeNutella):

Ok.Am inteles.Pa.

| Raresq123 a răspuns:

Eu am galaxy mini, dar varul meu are ace. Iti recomand Galaxy Ace.

| mihaelapestrita a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy Ace, este foarte bun. Iar cel de aici http://snipurl.com/galaxy_ace imi place mult :D

| VasilescuAlexandru a răspuns:

Iphone 4s... orice alt telefon cu pret mai mare decat Galaxy mini. Funda?

| TraficantaDeNutella explică (pentru VasilescuAlexandru):

Dar un telefon m-ai ieftin decat iphone 4s este? Nu vreau sa dau 500 de euro pe unul