| mihai99999 a întrebat:

Ce telefon este mai bun Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy y?(nu conteaza pretul vreau doar sa stiu care e mai bun doar din propria curiozitate nu doresc sa achizitionez nuci unul dintre ele)

3 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

Eu as zice ca cel mai bun e Samsung galaxy y are 2 camere una principala si una secundara androidul ii merge bine iar toate aplicatiile sunt faine bafta la ales

| idaniel02 a răspuns:

Samsung Galaxy mini2! Parerea mea!
Funda:*?

| sarah_9115 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y de aproape un an si pana acum nu mi s-a stricat(mi-a cazut si pe jos).