| AlexinoBoyForeverGligor a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Am 9 ani, dar deja am un telefon touchscreen si cand o sa implinesc 12 ani o sa imi iau altul! Ce telefon? Poate Funda!happy

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Pai daca parintii tai isi permit ai putea sa iti iei un smartphone, cum ar fi :
Samsung galaxy s2
Samsung galaxy ace
Si ar mai fi multe altele, poti sa intri pe diferite siteuri si vezi acolo care telefon crezi ca ti se potriveste si se incadreaza intr-o suma cat de cat. ''normala''. Eu am Samsung galaxy s2 de vreo luna doua, pot zice ca sunt multumita de el. Daca te hotarasti sa iti iei un smartphone, sa te gandesti in primul rand la ce-o sa-l folosesti, ca doar nu poti sa-ti iei unul si sa-l tii doar sa trimiti mesaje si sa vorbesti.laughing)
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| AlexinoBoyForeverGligor explică (pentru xButterflyxX):

Mulţumesc! Dacă părinţii vor avea bani şi eu îmi adun bani poate îmi vor cumpăra un Samsung galaxy 2! Daca nu vor avea bani poate imi iau Samsung Galaxy Ace sau altul mai ieftin nu neapărat cu touch! Sau dacă nu o să îmi iau altcândva. big grin

| AlexinoBoyForeverGligor explică (pentru xButterflyxX):

Nu sunt prea fiţos.big grin

| xButterflyxX a răspuns (pentru AlexinoBoyForeverGligor):

Da pai Galaxy Ace este mai ieftin in comparatie cu galaxy s2, dar oricum acum ramane la alegerile si preferintele tale.Eu am luat Samsung galaxy s2 pentru ca mi-a placut ca este subtire si are ecranul mare.

5 răspunsuri:
| codrinstefan2103 a răspuns:

Nokia 1100 pentru că n-ai făcut nimic deosebit să meriți altceva. Poate nici ăla.

| AlexinoBoyForeverGligor explică (pentru codrinstefan2103):

Da. sigur... N-am luat niciodata o nota mica la scoala... si invat bine si is cuminte..deci nu ma mai criticaphbbbbt