| MirunaMihaila a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in jur de 8 milioane?

Răspuns Câştigător
| Rulz_RobotzEl_1990 a răspuns:

Samsung galaxy chat android 4.1, procesor 850 mhz

5 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Lg L9

| Duucu a răspuns:

Samsung galaxy ace
Procesor/placă video bună, sistem de operare Android 2.3, camera 5 mp cu rezoluție foto mare(am uitat exact căt). Singurul dezavantaj e memoria de doar 512 mb.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| Soare_Teodor_Cristian_1970 a răspuns:

Huawei u8850 Vision(mi-e imi place il am se misca foarte bine, mai ales ca are si o interfata 3D).