| WhoCares a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?
Nu vreau Iphone,ma gandeam la Samsung galaxy s2, dar as vrea sa mai aflu si de altele tot de genu.
Nu vreau sa fie foarte ieftine, dar nici foarte scumpe.
P.S: Sunt fata.

3 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Buna pentru o fata nu merge Samsung Galaxy S2, poate un Samsung Galaxy S3.Dar mai ales un iPhone, crede-ma sunt bune.Samsung Galaxy S2 este pentru mai barbati, pentru o fata ca tine un iPhoe este mai simplu de folosit si este mai frumos. Funda?

| yourgirl a răspuns:

Poate Nokia 500 happy

| Pricop_Ilinka_Stefana_1995 a răspuns:

Salut! Cat de curand, mi-am luat si eu un smartphone. Sunt impresionata de el.Ti l-as recomanda, e un Samsung Galaxy Ace Plus.E foarte bun, dar ti-as mai da ca recomandare si Samsung Galaxy Gio, sau Mini 2.In orce caz, cele mai convenabile telefoane sunt Samsung.Sunt super bune, iar pretul e aproape la fel de bun.Dar depinde si daca ai sau nu abonament/cartela.