| ionucmarele a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 900 de lei sau lg optimus sol e bun sau daca stiti un telefon mai bun cam la acleasi pret sa-mi spuneti plz funda.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia-ti optimus sol. E cel mai indicat. Cica va primii si update la ICS, deci e foarte bun. AI mai avea variante de la Sony Ericsson, gen xperia mini, dar nu cred ca iti plac,(sunt prea mici)

| AstonMartin a răspuns:

Samsung galaxy gio, ace, Lg optimus hub, sol. Cam astea ar fi pana in 900 de lei mai bune, nu-ti lua Nokia. Sau daca mai strangi vreo 200 cauta LG optimus black.

| Alcs a răspuns:

Salut! Eu tias recomanda Samsung Galaxy Ace. E super tare.

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns:

Pai din banii astia poti sa iti cumperi Samsung galaxy s 2

| ionucmarele explică (pentru Vlad_Vladut_1997):

Cum sati cumperi galaxy s2 daca ala i in jur de 18-19 milioane?

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns (pentru ionucmarele):

Pai la abonament la cosmote sau vrei la liber? pai asa la liber iti recomand LG optimus sol

| Tigeron a răspuns:

Eu zic sa iti iesi un Nokia C3-00 e foarte bun si nu e nici scumpwinking
Si e rezistent! si netu merge suuper pe el!