| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:

-Motorola defy+

-Sony xperia e

-LG optimus sol

-Htc desire c

Dau funda daca imi spuneti si de ce imi recomandati modelul x
si nu y

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand HTC-ul sau LG-ul. Acestea consider că sunt cele mai bune dintre cele pe care le-ai enumerat din toate punctele de vedere deoarece au aplicaţii utile şi un design foarte frumos. E alegerea ta, cumpără-l pe cel care crezi că ţi se potriveşte, nu ţine cont de opiniile altora.
Pa-pa.

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Uite recomandarea mea de telefon: http://www.mediadot.ro/......plex-black
Este de departe cel mai ieftin cu 4 nuclee, quad-core de pe piata. In plus, partea cea mai tare este faptul' ca ecranu' se vede superb, de zile mari.
Ratele incep de la 47 lei, scrie si pe site.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de telefon. Iti recomand cu tarie mediadot.

Bafta!

| pris99 a răspuns:

Pai...sony experia e are tatal meu si ii merge foarte bine, insa camera este mai slabuta(trebuie sa astepti vreo 3 secunde sa i-a culoare corespunzatoare)
-LG optimus nu este unul din cele mai bune telefoane, deoarece unei cunostinte de-ale mele nu i-au mers jocurile 3 zile
iar de HTC si Motorola nu stiu ce sa spun...eu te sfatuiesc sa cumperi Sony experia e deoarece are unul dintre cele mai bun android(e) 4.11

| MissKitty16 a răspuns:

Pai, eu ti-as recomanda Sony Xperia E pentru ca am si eu la fel chiar acum, arata bine si are:
ECRAN
Tip ecran LED-Backlit LCD
Dimensiune ecran (inch) 4.3
Rezolutie ecran (pixeli) 1280 x 720
Culori 16.777.216
MEMORIE
Memorie interna (GB) 32
Memorie RAM (MB) 1024
FOTO VIDEO
Rezolutie (Mp) 12
Rezolutie fotografie 3264 x 2448
Rezolutie video 720p
PROCESOR
Model procesor Qualcomm MSM8260 Dual Core
Frecventa (GHz) 1.5
SOFTWARE
Sistem de operare Android
Varianta 2.3
ormitate 2 ani

| AlxGoliatH explică (pentru MissKitty16):

Wow astea nu sunt cerintele lui xperia e...in primul rand are ecran de 3. 5inch, 1. 0ghz...