| JosePpPp a întrebat:

Ce telefon mai performant si bunicel credeti ca as putea lua la 400-450 lei?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vegeta a răspuns:

Samsung galaxy trend plus da e cam 500 de lei si eu il am da din pacate tine bateria cam putin dar te poti duce in magazinele de la vodafoone sau Orange si poti sa te uiti la ele sa vezi care iti comvine mai mult

| Wenttmann a răspuns:

Un iphone 4 second hend sau Nokia lumia 625 (am eu si eu super) sau Samsung galaxy s3 mini

| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Samsung galaxy Y, Samsung galaxi star 2, 3, Samsung galaxy young

| Andrei1108ful a răspuns:

Uita-te la Huawei Ascend Y300

| Zberk a răspuns:

Mai pui 200 lei, și-ți iei un Samsung Galaxy S3 Mini, un smartphone foarte șmecher