| ManuelmanuHas a întrebat:

Ce telefon mi-ati sugera sa imi cumpăr pana in 1500 lei? eu m-am gandit la un p10 lite ce parere aveti?

1 răspuns:
| RaduCiprian a răspuns:

Cumpără P10 lite, dețin unul momentan, se descurcă excelent, inainte de P10 lite, am deținut un P9 dar si pe fratele sau P9 lite, spre deosebire de P9/ P9 lite, P10 are un buton de home, amprenta de pe spatele dispozitivului este inclusă în acel buton, încape excelent in mana, deci nu creează dificultati la folosire, camera e duală in colaborare cu Leica, deci te sfătuiesc sa iti achizitionezi unul.