| ioana_9187 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar in telefon nou. M-am gandit la un LG KU990. Ce parere aveti despre acest telefon?

2 răspunsuri:
| danycosty a răspuns:

Un unchi al meu a avut un astfel de telefon.De obicei se zice ca aceste telefoane cu tuchscreen sunt fragile dar acesta este chiar rezistent pentru ca nu este greu(in jur de 100 g). Ca performante este extraordinar de bun.Ecran TFT, Dimensiuni 103. 5 x 54. 4 x 14. 8, 262144 culori disponibile, Camera 5 MP, Rezolutie 2592x1944 pixeli, timp stand by pana la 400 ore, timp convorbire pana la 4 ore, MP3 Player, Autofocus, Jocuri, Radio, Flash, transferul de date este 3G, BluetoothmUSB, WLAN, EDGE, GPRS, HSCSD.
Fundita?

| Abcfunny a răspuns:

Buna

eu am acest telefon si ma declar foarte multumita love struck

eu zic sa-l cumperi. merita.

pa-pa.