| TudorAndrei a întrebat:

Ce telefon mobil sa imi iau dintre SE Xperia X8 si Nokia 5228

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Nokia 5228

5 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Total SE Xperia X8 are lucruri mult mai bune decat Nokia 5228... cei de la Nokia au touch screenuri scumpe dar bune... camera la Nokia de 2 mpx e cam mica.SE Xperia X8. Ofera si tu funda daca ti-am fost de folos

| BarBye a răspuns:

Se speria x8

| yoo23 a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia e mai bun.

| BlackAngel a răspuns:

Parerea mea X8happy si Xperia e bun dar... mie imi place mai mult X8 5228 nu te gandi sa iti iei e o porcarie de telefonwinking eu am avut 5230winking

| GoguSteriade a răspuns:

Uite aici o comparatie intre specificatiile lor: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3390

Pe cat de mult imi plac telefoanele Nokia, aici aleg Sony Ericsson. Are caracteristici mai bune decat 5228-ul.