| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi procur un telefon mobil si nu ma pot hotari de care. Am doua variante de ales. Nokia 5228 si Nokia N85. Puteti sa imi spuneti care ar fi mai buna alegere? MERSI MULT.

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mergi pe N85.

| 0rlando a răspuns:

Nici unul. Caută altceva. Sau spune de ce buget dispui și te ajutăm cu niște sugestii.

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Nokia n85, este mai performant

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Nici unul

| Oanaa82 a răspuns:

Nokia 5228

| Aleeeecs a răspuns:

Mie imi place mai mult Nokia 5228.pare mult mai simpatic decat celalalt.pup sper ca ti-am fost de ajutor

| StephanieSteph a răspuns:

Paii?! Eu as alege Nokia n85 dar nici Nokia n85 nu e rau dar am auzit ca Nokia n85 este mai bun.Nustiu daca este adevarat. Intreaba-ti parinti, prieteni si vezi ce zic.
telefonul care lau ales si ti l-au propus mai mult peala il vei cumpara,!
succes!
Cel mai bun telefon sa castige!
Fundita?

| oannna3 a răspuns:

Nokia N85. Am o prietena care e multumita de el happy

| Catau27 a răspuns:

Parerea mea.N85 e mai bun. 5228, dupa o vreme o sa mearga greu touch-screen-ul.winking

| BogDy_4604 a răspuns:

Nokia 5228, este mult mai frumos si mai avantajos.