| drugo a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre galaxy s2; htc sensation; lg optimus 3d?

18 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Samsung a ajuns in top la telefoane mobile in ultima vreme, clasandu-se peste LG si chiar si HTC. Despre i9000 Galaxy S pot sa-ti spun ca este extraordinar de destept si rapid si este telefonul care poate se apropie cal mai mult de iPhone ca performanta. Galaxy i9100 S2 aduce o imbunatatire majora fata de precedentul model, ceea ce-l claseaza in topul preferintelor mele. Citeste ce zic cumparatorii care l-au utilizat deja despre el, sa vezi ca isi merita banii: http://goo.gl/lz8zJ
Succes;)

| Intruder19 a răspuns:

Sansung Galaxy S2, proclamat cel mai bun telefon la ora actuala.

| winter a răspuns:

Toate sunt bune. daca alegi unu din astea o sa fii multumit de el.eu as zice Samsung galaxy s2 ca vad ca este in mare voga acum

| DaNNN a răspuns:

Intr-adevar, toate cele 3 telefoane rivalizeaza 'la liniuta'.
Insa Samsung Galaxy S II este peste, deoarece ecranul este Super Amoled PLUS.

Sper ca te-am ajutat.

| Castorul a răspuns:

Galaxy s2. Din cate am inteles S2 e daca mai tare (sau la fel de bun) ca Iphone4, dar are avantajul ca are Androidwinking
Htc sensation e bunicel, insa e sub SGS2, iar optimus 3d...e din cate stiu eu printre primele telefoane 3d...da, e misto ca ai cu ce te lauda, dar inca mai e mult de perfectionat la el si in curand o sa apara tot mai multe 3d si o sa ramana depasit f repede

| vl96cos a răspuns:

Samsung galaxy s2!

| Marian3rd a răspuns:

Htc sensation este mult mai misto!

| Frankie a răspuns:

Lg Optimus 3D. Nu o sa regreti.

| blackwidow a răspuns:

Htc-ul. Este firma foarte serioasa, fata de Samsung si mai ales fata de Lg.

| ElShaarawy a răspuns:

Galaxy s 2 uite de ce :
Sistem de operare Android OS 2.1
GSM 850/900/1800/1900/2100
Valoare SAR 0.238 W / Kg
forma
Forma touchscreen
Dimensiuni 122.5 x 64.2 x 9.99 mm
Greutate 124 g
ecran
Ecran principal - rezolutie 800 x 480
Ecran principal - culori 16.7 milioane
Ecran principal touch screen multi touch
Ecran principal - tehnologie WVGA Super AMOLED
baterie
Autonomie in convorbire pana la 6 ore
Autonomie in stand by time pana la 500 de ore
Acumulator Li-ion 1500mAh
memorie
Memorie interna 8GB
Memorie externa microSD

conectivitate
Bluetooth da
Compatibil cablu microUSB
Wi-Fi da
WAP da
GPRS da
EDGE da
Streaming da
Modem da
3G da
Apel video da
HSDPA da
modul GPS incorporat da
alte caracteristici
Self Care (*100#) da
JAVA da
Handsfree incorporat da
Compatibil set maini libere da
Vibratie da
Dictionar intuitiv da
Personalizare da
Email POP3, IMAP4, SMTP, Push E-mail
Jocuri da
Sincronizare

| marius297 a răspuns:

Sgs 2

| TeoooStefan a răspuns:

As opta pentru un Galaxy S II. Daca nu HTC Sensation si ultimul LG Optimus 3D pentru ca am avut Lg si nu m-au convins.Trb tawinking

| Daniel86542 a răspuns:

Galaxy s2, daca primul a fost asa reusit nici nu ma gandesc cum e al 2-lea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s2

| renee14 a răspuns:

Lg optimus 3d.pare dragut

| Bianca_3321 a răspuns:

Galaxy s2

| enisting a răspuns:

Eu as zice Samsung galaxi 2.Merita nu o sa regreti