| ionucmarele a întrebat:

Ce telefon sa imi iau pana in 650lei. Merita sa imi iau Samsung galaxy y ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nut e complcia. AI o varianta foarte buna. Cauta Sony Ericsson xperai mini st15 adica http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony-ericsson/st15-xperia-mini-white/. Specificatiile le poti gasi si tu. Oricum este superior farta de orice se gaseste in acelasi pret

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un Samsung galaxy mini 2 s6500.Este cu 689 lei.http://www.emag.ro/......ini2Yellow
In plus are un design mult mai frumos ca Samsung galaxy y.
Depaseste putin 650 lei, dar merita.

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Samusng galaxy fit:) la bani aia telefonul e perfect:) are o camera de 5MP si face niste poze excelente are procesor de 600MHz 280MB RAM
un ecran de 3.3 inch dar daca vr poti sa-ti iei de pe www.TelefonulTau.eu sau de pe www.YourPhone.ro Samsung galaxy gio la 589 lei si Fit e mai ieftin acolo

| AllyTudy17 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un LG GS 290, parerea mea big grin