| Razvy92 a întrebat:

Ce trebuie sa am in vedere cand cumpar un scaner? Imi puteti recmanda ceva, am acum o imprimanta Hp si sunt foarte multumit de ea asa ca mi-ar placea scanerul sa fie tot Hp. Fundita!

1 răspuns:
| Diegis_1816 a răspuns:

Atunci cînd cumperi un scanner, trebuie să ai în vedere printre altele: rezoluţia maximă de scan, viteza, inter-conectabilitatea cu PC, cerinţele de sistem, funcţii suplimentare (transmitere imagine direct în căsuţa poştală, editare imagine, etc) Personal nu îţi pot face o recomandare concretă pentru că nu ştiu ce cauţi exact referindu-ne la punctele de mai sus. Ai să vezi însă că preţurile sunt cam mari la acest articol (nemotivat spun eu). Eu te-aş sfătui, dacă nu ai nevoie de un scanner cu funcţii speciale să achiziţionezi varianta multifuncţională. Chiar dacă ai deja imprimantă, preţul este foarte bun pentru caracteristicile de scanare (am folosit aşa ceva şi am fost mulţumit) Poţi consulta şi recenziile: http://www.emag.ro/......4--pCH350B