| Koos_Szandi_1997_jtvp a întrebat:

am o imprimanta scaner. ce o fi... incercasem sa imi scanez cateva acte si imi da eroare. ca scanerul este dezactivat, sau nu este cablul conectat. ce este de facut? trebuie neaparat sa imi scanez in aceasta sara.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza driver-ul imprimantei si instaleaza-l complet. Ori de pe CD-ul original, ori il cauti pe net functie de ce Windows ai si imprimanta.

| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza imprimanta
restarteaza
reinstaleaza imprimanta
in caz ca ai schimbat sistemul operativ sa fii sigur/a ca driverele sunt cele optime pentru sistemul operativ
daca ai probleme instaleaza teamviewer si vedem

| Koos_Szandi_1997_jtvp explică (pentru gelu1970):

Poti lasa un id de mess?

| gelu1970 a răspuns (pentru Koos_Szandi_1997_jtvp):

Citeste in mesaje private

| gelu1970 a răspuns (pentru Koos_Szandi_1997_jtvp):

Oricum ...cred ca ai reusit sa iti rezolvi problema.