| OmulUmbrei a întrebat:

am o problema si anume : trebuie sa fac un proiect in powerpoint pentru la scoala dar eu mi-am instalat ieri windows 7 si nu mai am power point. stiti cumva de unde sa descarc unul pentru windows 7? dau funda+voturi pentru linkuri bune

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Pooi trebuie sa-l cumperi si este scump. Poti folosi de aici OpenOffice http://www.openoffice.org/ care este gratis, defera destul, dar te prinzi si ce salvezi este compatibil si cu Office. Bafta!
PS: Office contine PowerPoint, Word, Excel etc, separat nu le poti lua.