| tudyrudarel a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa mearga iar touchpadul la laptop, cind dau clik pe el nu mai merge? .....am windows 7

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Deconecteaza mausul?

| tudyrudarel explică (pentru CinevaNou):

Adică?

| CinevaNou a răspuns (pentru tudyrudarel):

Unele softuri de touchpad sunt setate sa dezactiveze touchpadul atunci cand conectezi un maus sau ceva asemanator.

| tudyrudarel explică (pentru CinevaNou):

Pai eu nu am conectat nimic problema a început cînd mi s-a blocat ecranul din cauza la AVG a apărut pe ecran avg-ul si m-a anunțat ca a gasit un virus i-am dat sa ma protejeze dar nu mai raspundea la comanda....se blocase ecranul.i-am dat repornire pe mod protejat ca să pot dezinstala avg-ul ca nu mergea.cred ca pe acolo s-a întîmplat ceva

| CinevaNou a răspuns (pentru tudyrudarel):

Incearca sa reinstalezi driverul la touchpad daca mai ai cd-ul de la laptop sau online. Si apoi scaneaza cu malwarebytes/avast, poate ai mai mult noroc cu astea.