| alexstar_1336 a întrebat:

Mi-am luat un PC nou si am o problema la sunet..de ex cand ascult muzica pe YouTube aud...dar daca ma bag pe skype si vorbesc cu cineva ei ma aud dar eu nu ce pot face?
P.S:Am placa de sunet RealTek Hd audio manager.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Posibil sa fie de la casti..sau microfon incearca sa instalezi ultimele drivere de sunet.

| alexstar_1336 explică (pentru Eduard619):

Nu as crede ca ar fi de la casti pentru ca pe laptop merge.o sa intreb pe omul ce mi la facut..multumesc mult happy

| AlexXD14 a răspuns:

Pai daca numai pe skipe nu se aude e de la el du-te in setari - audio si undeva o sa scrie ceva (o sa-ti dai seama) apoi alege placa ta de sunet