| anonim_4396 a întrebat:

Ce unitate pentru jocuri gen : Metin2, Counter Strike, Fifa 12, recomandati? [ componente ]

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Si cat esti dispus sa dai?

| kMirke a răspuns (pentru Narcis2007):

Pentru mine, banii nu conteaza!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca banii nu sunt o problema...asa ceva ar trebui sa iti duca jocuri mult mai pretentioase:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/617226/

| DoarEU152 a răspuns:

Ar merge o unitate cu Intel core-i3 cu 4 gb ram cu placa video de 1 gb (la asta merg si jocurile diablo3 fifa2013 pess2013 dar pentru ce ai tu acolo ar merge si un Intel core dual pentium cu 2 gb ram si placa video de 1 gb tear duce la vreo 10-15 mil