| S3c0ndSh0t a întrebat:

Ce update-uri sunt necesare pentru Windows 7 Ultimate x86 pe 32 bit? Eu am instalat toate update-urile si mi s-a stricat pc-ul complet.Astept Raspunsuri Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul din nou si poti sa-i inchizi update-urile de tot ...nu mai zic ca esti mult mai expus sa te prinda fara licenta cand isi face update-urile.Eu asa am facut si fac in continuare

| Reek54 a răspuns:

Nu are cum sa ti se strice de la update'uri, ca sa fie mai sigur. lasa-l pe el sa instaleze update'urile, nu te mai baga tu.