| Streaja a întrebat:

Ce windows 7 ar fi mai bine sa pun pe 32 biti sau pe 64 biti am procesorul Intel Penium Dual-Core E5400 si 3 gb ram

Răspuns Câştigător
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

laughing) da ma dar omul a intrebat daca pe 32 de biti sau 64. O sa ii raspund eu ca tu nu esti deloc pe domeniu

Streajatongueuneti-l pe 64 pentru ca tot ce depaseste 2gb ram nu este citit daca este pe 32 biti si il va ingreuna.Pe 64 de biti nu ai nici o problema.Insa eu ti-as recomanda windows 8 tot pe 64. consuma mai putin ram

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Tot ce este peste 3.75 de gb de ram, nu 2.

23 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

32 bit. nu 64 deoarece nu ai peste 4gb ram. iar varianta 64 bit iti ia mult mai mult din ram in idle, si nu cred ca vrei asta. 64 bit pui de la 4gb in sus, ca altfel nu vede 4gb ram...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 32 de biti e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fie ultimate? de ce nu home premium sau professional?
sunt curios macar daca ai idee de ce recomanzi ceva sau nu

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba voi sunteti chiar prosti bag pl m-am saturat de toti prostii inteligeti de pe acest sitelaughing) bagati ma ce vrei bagati windows 7 profesional unde dracu ai vazut tu windows 7 profesionallaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Tu ai habar cocalare cat costa ultimate? pai nu, ca toti aveti win de pe net. neam prost ce esti, unde ai cresut, pe ce garla?

imi place ca injuri ca un cocalar dar nu raspunzi la intrebarea mea pentru tine ca ti-ai dat seama ca esti atat de prost si ai gresit, dar hai sa ne dam mari ca am invatat sa legam 2 cuvinte, pun pariu ca esti si mandru

| CinevaNou a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Cum sa nu auzi de windows 7 professional? Asta se intampla cand descarci numai pirat, iei ultimate ca doar asta e cel mai boss. Vai de tine.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru CinevaNou):

Tu descarci originallaughing)? esti baiat mahappy toate programele din calculator le ai in originallaughing? mancameai cariciu

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inainte sa comentezi ca un prost nestiutor nu ti-a zis nimeni sa cumperi vreon windows si in al doilea rand ce inseamna cocalar stii macar? sau vorbesti ca tot prostu ca de..romanul stie orice. Copil facut la repezeala in lift ce esti si cu tot neamu tau de nespalati

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

laughing copil copac esti. pune acolo2004, ai tu 20 de ani cum am eu 50.
imi e mila de tine sincer.

| CinevaNou a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Folosesc variante free, deci da, sunt originale. Si lasa expresiile specifice cocalarilor altfel nu te cred cand zici ca nu esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaNou):

Degeaba iti bati capul, e atat de prost ca nu isi da seama ca injura ca un cocalar (luanduse de familia mea) dar nu se crede unu, ce pretentii ai.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu vezi ca esti prost si tu si toti idiotii care te aproba? Variante free originale esti prea retard sa gandesti.La ce minte are endorys cred ca daca ma grabeam un pic aveam copil de varsta lui terminatilor

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa-ma tu neam prost laughing si dupa da-te ranit laughing alura de copil retard ce esti laughing ce inseamna copil copac apropo? defineste chestia asta.Iti insir familia cat vrea pl mea atat timp cat incerci sa ma jignesti asa ca nu te mai da ranit fetito

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Cine a inceput primul mai? stergete la gura de scuipat si invata sa vorbesti mai bine, copil copac. familia mea m-a invatat sa vorbesc cum trebuie, fata de a ta. dar na, iq il mostenim de la parinti asa ca ce pretentii sa am eu, corect? asa credeam si eu.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca impart iq meu la 2 da cat ambii parinti ai tai laughing inceteaza cu copil copac ca daca te pun sa explici incepi sa te pisi pe tine.Mai usor pasarica cu talentele astea ca tu cred ca esti ala cu parintii la grota.esti sigur ca stii cine e taicatu? ca la cum te comporti sigur mama ta a facut incest

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Mda. am zis bine, cocalar.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista in dex cunvatul astalaughing? analfabetule

| CinevaNou a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Din contra. Dar te inteleg, nu e meritul in totalitate ca esti asa natang, poate trebuie laudati si parintii. Daca mai ai ceva de adaugat ar fi bine sa fie constructiv, desi nu ma astept de la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea iti zice de 32 de biti, tu te iei dupa singurul idiot care iti zice de 64, bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca procesorul e facut pe 32 bit. atunci pui pe 32 bin, daca e pe 64... eh, intelegi tu

| marian5693 a răspuns:

Merge pe 32 biti. Ala cu x64 il folosesti daca ai mai mult de 4gb ram si un procesor x64.

| Streaja explică:

Mai bine sterg intrebarea ca sa nu va mai injurati intre voi laughing) cand am vazut ce va impungeti unu' pe altul nu m-am oprit din ras laughing eu am intrebat ceva si voi mai mult ati injurat laughing