| Claudia_3811 a întrebat:

Ce windows este bun? xp? ce potriveste orice antivirus la el?

8 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Windows Service Pack Final happy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Xp a fost si momentan este cel mai bun...mere cu orice antivirus

| efpies a răspuns (pentru y8yujfuyyfvuy):

Windows 7.

| efpies a răspuns (pentru y8yujfuyyfvuy):

Windows 7 +orice antivirus si un program firewall neaparat!

| LoryM22 a răspuns:

Windows 7 +Avira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saptele si cu Avira antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile sunt impartite, Unora le place xp, altora vista. Eu prefer xp ca nu am o placa video prea performanta si imi merg jocurile mai bine pe xp. Iar despre antivirusi, da se potriveste aproape orice antivirus la xp, din moment ce xp exista de multi ani e normal ca antivirusii care exista sa se potriveasca la el, dar uite de exemplu un antivirus care nu e facut sa mearga in xp:http://www.snapfiles.com/get/mssecessentials.html. Dar exista o versiune la acel antivirus care se potriveste numai cu xp si nu cu vista, dar nu ti-l recomant ca nu e asa bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potriveste orice