| pvg a întrebat:

Ce ziceti de acest sistem? amd a8 x4 6600k, plAca de baza gigabyte f2a55m-s1 socket fm2, 4gb ram ddr3 pc10600, ssd flash Kingston 120gb si carcasa midletower mv418 atx +sursa 450W. este bun pentru rularea filmelor full hd si navigare pe net? dati o nota de la 1la 10 (doar cei ce se pricep in domeniul it)

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru navigat pe internet si redare filme full hd PC-ul o sa se descurce excelent.

Procesorul Quad Core ajutat de SSD-ul de 120 GB si cei 4 GB de ram o sa te ajute sa ai o navigare fluida fara vreun pic de lag.

Totusi pentru stocare eu ti-as mai recomanda un HDD (sau SSHD) de 1 TB petru stocare.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Da e perfect pentru ca integreaza 256 inimi de calcul(AMD Radeon HD 7560D Graphics cadantat la 760 MH )si deci vei avea un video fluid fara intreruperi