| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de telefonul asta http://www.emag.ro/......k--p103047
ca vreau sa mi-l iau repede
il mai are cineva?
daca il aveti, cum merge? e rapid. etc

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Galaxy ace e putin mai bun ca galaxy fit, si putin mai slab ca si galaxy s!
... daca e sa iti recomand ceva este galaxy s, care e totusi in aceeasi grupa de pret si are niste performante putin mai bune!
Dar nici galaxy ace nu e rau... face cam tot ce poata sa faca un smartphone!

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Ia-ti Galaxy Gio pentru ca are un raport calitate pret mult mai bun