| Broadband a întrebat:

Ce ziceti exista magie adevarata sau levitatie? uitati ce poate face omu asta! o fi adevarat? http://www.youtube.com/watch?v=ygcUG9VvO7A

Răspuns Câştigător
| dark91shadow a răspuns:

Sall

Daca esti curios sa afli chestii despre magie iti recomand sa te uiti pe Vplay la: Magics Biggest Secrets Finally Revealed, iar intr un episod iti explica si cum se face levitatia.
Vizionare placuta

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru dark91shadow):

Eu m-am uitat la multe episoade din emisiunea asta. foarte tare big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul este un iluzionist, este logic ca nu poate fi adevarat laughing

| Broadband explică (pentru anonim_4396):

Da da pare atat de real...cum dracu...nu avea nici cabluri care sa-l ridice sau ceva de genu.cea mai tare imi place cum raman oamenii cu gura cascata laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Broadband):

Tot el, dar aici "umbla" pe apa :))
http://www.youtube.com/watch?v=qEc_jeGBVxs

| Dadana a răspuns:

Pe scurt, nu :). Trucurile, inclusiv cele de levitatie, sunt perfect explicabile si daca citesti ceea ce trebuie (de ex. arunca o privire pe www.aflasecrete.ro ) poti invata sa le faci si tu destul de usor. Bafta!

| Denis_Tatari_1993 a răspuns:

Vreau