| TudorFox a întrebat:

Ce ziceti, merita sa cumpar laptopul asta? https://www.domo.ro/......3NDwuNg-l/

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu. Simplul motiv e ca Domo e detinut de Cel si daca ai probleme cu garantia te-ai ars. Nici nu intru in detaliile legate de gaming si laptopuri, ca nu are rost. De banii astia faci un desktop foarte ok pentru treaba asta care sigur te va tine mai mult.

| TudorFox explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai desktopul il iei daca vrei gaming intensiv nu? Daca nu, e bun si laptopul asta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru TudorFox):

Nu neaparat "intensiv" ci pentru ca nu iti crapa la fel ca laptopul, e mai usor de curatat, de upgradat, are un raport cost/performanta mai bun.